Regeneracja codzienności

Czujesz, że codzienna rutyna odbiera Ci siły i motywacje do działania. Czy czujesz, że każdy dzień przypomina poprzedni, ciągły pośpiech sprawia, że odczuwasz na swoim ciele efekty zmęczenia. My mamy na to sposób. Zapraszamy do ucieczki od problemów i stresu, miejsca gdzie odnajdziesz spokój duszy i ciała. 

Day Spa obejmuje: 

  • Strefa Wellness - to idealne miejsce, aby dać ulgę zmęczonym mięśniom i przygotować skórę do kolejnych zabiegów (pobyt bez ograniczeń czasowych)
  • Masaż leczniczy kręgosłupa - zniweluje napięcia mięśniowe i przeciążenia, które pojawiły się na ciele na skutek stresu i zmęczenia. 
  • Słona Toń - peeling na bazie algi morskiej, delikatnie ściera martwy naskórek z powierzchni całego ciała dzięki czemu temu Twoja oczyszczona skóra będzie mogła swobodnie oddychać
  • Masaż twarzy - Klasyczny masaż twarzy przeprowadzany z użyciem odżywczego masła shea sprawi, że twoja skóra stanie się miękka i elastyczna.

 

Po zakończonym Day Spa serdecznie zapraszamy na pyszną kawę lub herbatę do Restauracji PERGOLA. 
Czas trwania: 2h 

KUP VOUCHER ONLINE 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij