Nasi specjaliści

Zapewnią Ci błogi relaks

przyjazd

18
paź
2019

wyjazd

19
paź
2019

Marianna Palcowska

Magister fizjoterapii. Młoda, energiczna, zafascynowana kulturą i masażami dalekiego wschodu. Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

Anna Głuszek

Ekspert w dziedzinie kosmetologii. Jej umiejętności, w połączeniu z doświadczeniem jakie posiada, są w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów. Zmysł artystyczny, jaki drzemie w jej podświadomości zamienia każdy zabieg w ceremonię doznań i przyjemności. 

Beata Inglot

Masażystka, która z pasją wykonuje swoją pracę. Pasjonatka aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Dyplomowana Saunamistrzyni, która starannie dobiera kompozycje zapachowe. Seanse oraz masaże w jej wykonaniu są wyjątkowym przeżyciem.

Adrian Inglot

Masażysta Wellness & SPA. Młody, energiczny, zawsze dąży do celu. Prywatnie koszykarz, który w życiu wyznacza wysoko poprzeczkę. Dyplomowany Saunamistrz, który zamienia seans w saunie w przygodę życia. 

Dominika Domino

Energiczna osoba, która chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Dusza artystyczna, pasjonatka tańca. Działanie w grupie bardzo ją motywuje. Służy każdemu pomocą, chętnie odpowiada na wszelkie pytania dotyczące Wellness & SPA.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij