O nas

przyjazd

10
cze
2023

wyjazd

11
cze
2023

Wyjątkowe miejsce na mapie podkarpacia

Hotel Sokół Wellness & Spa **** w Łańcucie to urokliwe miejsce, w którym wypoczniesz tak jak lubisz. Troskliwie tworzymy naszą ofertę aby dać idealną przestrzeń do relaksu. Obiekt znajduje się tuż obok jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce, wśród malowniczej okolicy, pełnej zieleni.

 

TRY IT ALL OR JUST RELAX

Restauracja

Restauracja Pergola to bogactwo smaków i aromatów ukrytych w sezonowej kuchni. Naszym priorytetem jest dbałość o najwyższą jakość produktów. Każde danie tworzymy z dokładną starannością tak, aby zaskoczyć Państwa smakiem i estetyką.

 

TRY IT ALL OR JUST RELAX

Wellness & Spa

Dla osób szukających odprężenia czeka nastrojowa strefa Wellness & Spa. Miejsce w którym zadbasz o swoje ciało i umysł. Zrelaksujesz się, odprężysz i odnajdziesz wewnętrzną równowagę.

TRY IT ALL OR JUST RELAX

Kids Zone

Sokolik - przyjaciel wszystkich dzieci, zaprasza naszych najmłodszych gości do wspólnej zabawy.

Udogodnienia dla dzieci: kącik zabaw, plac zabaw na zewnątrz, strefa wellness, gry planszowe, gry podwórkowe, rowery, kort tenisowy

TRY IT ALL OR JUST RELAX

Eco friendly

W trosce o planetę, wdrażamy działania mające na celu ochronę środowiska. Wierzymy, że małe działania mają wielkie znaczenie, a oto kilka naszych eco - friendly rozwiązań: posiadamy ładowarkę do samochodów elektrycznych, przetwarzamy energie elektryczną ze słońca,  korzystamy z energooszczędnych żarówek, posiadamy ekologiczny ogródek z warzywami.

TRY IT ALL OR JUST RELAX

Pet friendly

Zwierzęta są mile widziane w hotelu Sokół Wellness & Spa. Na każdego czworonożnego przyjaciela czeka miska, legowisko oraz przestrzeń na spacery.

TRY IT ALL OR JUST RELAX
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij