Strefa Wellness

Magia odpoczynku

przyjazd

04
paź
2023

wyjazd

05
paź
2023

Świat Wellness
Uczucie pełnego spokoju 

Wellness w dosłownym tłumaczeniu to dobrostan, w ujęciu bardziej filozoficznym to równowaga umysłu, ciała i duszy oraz poczucie szczęścia. Strefa Wellness Hotelu Sokół zapewni organizmowi harmonię   i równowagę poprzez odpoczynek i kąpiele saunowe. 

 

 

W średniowiecznej Polsce z gorących kąpieli parowych korzystali królowie i książęta. Dziś rytuały saunowe są ogólnodostępne i warto z nich korzystać. Hotel Sokół zaprasza do strefy saun, strefy wypoczynku oraz strefy schładzania.

Basen rekreacyjny

  • Wymiary: 11m x 5m 
  • Głębokość: 120-140 cm 
  • Temperatura wody:  30 stopni

Atrakcje wodne

  • Bicze szkockie, Gejzer
  • Hydromasaże,  Jacuzzi 

Strefa Saun

W trosce o Państwa zdrowie, komfort i higienę, nasze sauny oraz łaźnie są pomieszczeniami beztekstylnymi, co oznacza, że korzystamy z nich bez stroju kąpielowego lub w pareo, a pozostała część obiektu jest strefą tekstylną- należy z niej korzystać w stroju kąpielowym. 

Jakie są zalety saunowania?

Sauna Infrared – Doskonała opcja dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą korzystać z tradycyjnej sauny fińskiej bądź parowej. Jej atutem jest fakt, że aż 80% energii wnika w głąb naszego organizmu niosąc za tym wiele korzyści.

 

Sauna Sanarium - Innowacja w świecie saun; umożliwia różne formy kąpieli, zależnie od potrzeb i nastroju. W jednej chwili tropikalna łaźnia parowa może zmienić się w kąpiel aromatyczną lub kąpiel w ciepłym powietrzu. Inne dostępne formy kąpieli w saunie Sanarium: After Fitness, kąpiel witalizująca, sauna letnia, sauna po pracy, kąpiel tropikalna, kąpiel rodzinna, kąpiel odchudzająca, kąpiel upiększająca, kąpiel na przeziębienia.

Sauna Fińska - Działa oczyszczająco i relaksująco, hartuje nasz organizm, a tym samym podnosi odporność. Dodatkowe wrażenia potęgują seanse naparzania, podczas których z wnętrza sauny wydobywają się aromatyczne zapachy, które głęboko oddziałują na nasze zmysły.

 

Sauna Parowa - Para penetruje w głąb skóry, dokładnie ją oczyszcza, nawilża i regeneruje. Skóra staje się gładka i jędrna. Wysoka wilgotność powietrza i umiarkowana temperatura obniża napięcie mięśni i odpręża umysł.

 

Strefa Wypoczynku

To idealne miejsce odpoczynku pomiędzy poszczególnymi cyklami w saunie. Wygodne leżaki ceramiczne z funkcją podgrzewania, leżaki drewniane oraz wydobywająca się z głośników muzyka relaksacyjna pomogą Państwu odprężyć się i zaznać chwili błogiego relaksu po ciężkim i stresującym dniu.

 

Słoneczna łączka

Innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu przez cały rok możemy cieszyć się kąpielami słonecznymi w strefie Wellness. Słoneczna łąka została wyposażona w lampy z diamentowym szkłem, które minimalizują stopień natężenia światła UV oraz uzupełniają witaminę D w naszym organizmie.

Strefa Schładzania

Prysznice wrażeń to rodzaj natrysku ze zmiennym natężeniem i temperaturą strumieni wody. Dodatkowo zwykle łączy się tego typu kąpiel z efektami świetlnymi, uwalnianiem zapachu olejków eterycznych oraz dźwiękami muzyki lub odgłosami natury. Aby schłodzić nasze ciało, warto skorzystać jeszcze z lodowej beczki oraz kąpieli z drewnianego wiadra

Siłownia & Strefa Fitness
Zadbaj o swoją sylwetkę

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij