Uroczystości rodzinne

przyjazd

21
wrz
2021

wyjazd

22
wrz
2021

Spotkania okolicznościowe
Spełniamy każde życzenie

Hotel Sokół Wellness & SPA jest doskonałym miejscem na zorganizowanie przyjęć okolicznościowych. Nasze bogate doświadczenie i wykwalifikowany personel pozwalają nam uchwycić niezapomniane momenty w Państwa życiu, jakimi są rodzinne oraz okolicznościowe spotkania.

Integracja w specjalnie udekorowanych salach staną się wspaniałym tłem dla przeżywanych uroczystości i są dedykowane zarówno dla kilkunastu, jak i kilkuset osób. Ponadto oferujemy Państwu taras z przepiękną pergolą, parking, a także Sferę Relaksu.

 

I Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne wydarzenie w życiu dziecka i całej rodziny. Dołożymy wszelkich starań, aby ten uroczysty dzień był wyjątkowy i na zawsze pozostał w Państwa pamięci.

Chrzciny

Nowo narodzone dziecko jest jak początek wszystkiego-jest spełnieniem oczekiwań, nadziei i marzeń.

Spotkania okolicznościowe

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Sokół aby razem z nami świętować ważne dla Państwa chwile: urodziny i imieniny, rocznice ślubu, staże pracy oraz inne szczególne wydarzenia.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij