Hotel Sokół Wellness & SPA

miejsce z historią w zabytkowym łańcucie

przyjazd

24
lip
2021

wyjazd

25
lip
2021

Oferty specjalne
Zaplanuj swój wyjątkowy pobyt

Wszystkie oferty

Based on true story
Miejsce pełne historii

Historia dzisiejszego Hotelu Sokół ma swoje początki w 1896 roku, kiedy gmach naszego obiketu należał  do jednego z oddziałów Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”. Jego zadaniem było i nadal jest, krzewienie aktywności fizycznej. Z ogromnym entuzjazmem podjęliśmy się zadania odnowy obiektu, nadając łańcuckiemu „Sokołowi” zupełnie nowe przeznaczenie.

Pokoje
i apartamenty

Hotel Sokół Wellness & SPA to miejsce przeznaczone zarówno dla podróżujących służbowo jak i osób planujących urlop. Dogodne usytuowanie hotelu sprawia, że można tu odpocząć w zaciszu, a jednocześnie wybrać się pieszo na zwiedzanie zamku i miasta.

35

Wygodnych
pokoi

75

maksymalna
liczba gości

15

pokoi
z tarasem

Restauracja pergola

"

Czytaj więcej

szef kuchni kasper czop

"Moja kuchnia to przede wszystkim ukłon w stronę kuchni regionu pełnej bogactwa i tradycji. Staram się pokazać to wszystko w sposób nowoczesny bazując na świeżych składnikach danego sezonu. Serdecznie zapraszam do Restauracji PERGOLA"

Wesela & bankiety

Wesele to uroczystość, do której z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią przez wiele lat. Ten najważniejszy dzień w życiu w Hotelu Sokół Wellness & SPA gwarantuje Państwu poczucie wyjątkowości.

Czytaj więcej

Magdalena Tabaka Kierownik Gastronomii

"To gościnność powoduje,
że czujemy się jak u siebie w domu.
Serdecznie zapraszam"

FILM
CZYLI HOTEL SOKÓŁ W PIGUŁCE

Hotel Sokół Wellness & SPA uchwycony w kilku kadrach. Mamy nadzieję, iż będziemy Państwu w stanie przekazać choć część naszego wnętrza.

Pokazujemy cząstkę przestrzeni balowej, Strefy Wellness & SPA, Restauracji PERGOLA, Klubu KINO oraz pokoi hotelowych.

 

Gwarantujemy, iż na żywo prezentujemy się jeszcze bardziej okazale :]

Wellness & SPA
Harmonia duszy i ciała

Marzą Państwo o chwili odprężenia? Relaksie i wyciszeniu? Zapraszamy do Strefy Wellness & SPA w Hotelu Sokół. Oferujemy ogromną różnorodność zabiegów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Odpowiednio dobrane zabiegi wprowadzą Państwa w błogi relaks i zapomnienie, a także pomogą zadbać o zdrowie i promienny wygląd.

Spotkajmy się w Łańcucie

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij