Noce Saunowe

przyjazd

01
lip
2022

wyjazd

02
lip
2022

nocny spektakl
teatr w saunie 

Cyklicznie organizowane tematyczne noce saunowe to wyjątkowa propozycja dla wszystkich miłośników saun. Noc saunowa to wydarzenia złożone z kilku specjalnie wyselekcjonowanych seansów aranżowanych przez saunamistrzów. To pewnego rodzaju teatr w saunie.

Seans saunowy to ceremonia trwająca około 10 - 15 minut, podczas której saunamistrzowie roztaczają wonne aromaty w saunie fińskiej przy użyciu różnych technik za pomocą wachlarzy, ręczników, witek brzozowych itp. Do całości dobrana jest odpowiednia muzyka, przekąski i kosmetyki.

Noce saunowe

Noce sunowe to również świetny pomysł na wspólne spotkanie z przyjaciółmi czy event firmowy! Istnieje możliwość rezerwacji całej Strefy Welnness i wyboru tematu nocy saunowej, która będzie niestandardowym wydarzeniem, pozostającym w pamięci uczestników na długi czas.

 

21:00 - 01:00

Szacowany czas
trwania Nocy Saunowej

32

Maksymalna
ilość osób

Strefa Wellness

Na wyłączność

specjalnie dla Państwa
oryginalnie i z pomysłem

 

Dziękuję w swoim imieniu

Ja powiem więcej - bylem już na wielu nocach ale wczorajsza, debiutancka noc była rewelką. Podziękowania dla Pani Dyrektor, Pani Menager, Pan i Pana z obsługi. DZIEKUJE W SWOIM IMIENIU i pozwolę sobie za pozostałych uczestników. To cos pięknego jak taka kadra dba o klienta (...)

Parka50 Naturyzm.pl
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij